top of page
Open Site Navigation
Tło bankomatik home.webp

 

Green Technologies - nam możesz zaufać

Green Technologies tworzą specjaliści o wieloletnim doświadczeniu z różnych gałęzi polskiego biznesu. W 2020 roku postanowili połączyć swoje umiejętności tworząc unikatową na polskim rynku firmę, oferującą kompleksowe rozwiązania z różnorodnych obszarów usług i handlu. Dysponując wyspecjalizowaną kadrą menadżerów, wykonawców i podwykonawców, firma proponuje szeroki wachlarz zoptymalizowanych rozwiązań, dostosowanych dokładnie do potrzeb, oczekiwań i możliwości każdego z naszych klientów.

Kompleksowa wiedza i doświadczenie, które posiadamy, gwarantują powodzenie i satysfakcję z wyboru właśnie nas – Green Technologies.

Tło bankomatik home.webp

Siedziba w Polsce 

Green Technologies Sp. z o.o 

SFX - GTC - Agency 

Email : agency.gtc.tech@gmail.com

Tel: +48 690 954 059 

         +48 880 643 680 

Tło bankomatik home.webp

Calls and Feedback

Calls
per hour

104

Positive feedback has been sent

220

How many benefits have we helped

2120

Green Technologies 

Witaj w naszym serwisie, strona na której się znajdujesz poświęcona jest usługą consultingu biznesowego. Znajdziesz tutaj wszystkie usługi niezbędne do działania twojego biznesu. 
 

Opis firmy.

Firma zajmuje się usługami informatycznymi oraz doradztwem biznesowym. Współpracujemy w zakresie budowy i optymalizacji systemów internetowych, integracji aplikacji, implementacji rozwiązań Google Apps Premier Edition. Świadczymy także usługi dla firm zajmujących się działalnością z zakresu energetyki odnawialnej i recyklingu energii.

Nasz zespół jest ambitny i odpowiedzialny, nie boimy się podejmować nowych wyzwań. Tworzymy bardzo unikalne i innowacyjne projekty na rzecz rozwoju polskich firm.

Nasze zalety

Nowoczesne rozwiązania

Zgrany zespół

Wysokie cele i ambicje

Niepowtarzalna jakość oraz skuteczność

Dowiedz się, jak rozwijać swój biznes online z Firmą Green Technologies. Świadczymy szeroki zakres usług obejmujących telekomunikację, informatykę i zarządzanie biznesem.Oferujemy szeroki zakres usług, od projektowania stron internetowych, tworzenia prototypów i ilustracji po marketing. Jeśli potrzebujesz pomocy w swoim biznesowym lub osobistym projekcie, skontaktuj się z nami.
Od 10 lat specjalizujemy się w świadczeniu usług doradczych dla przedsiębiorstw i sektora publicznego. Pracowaliśmy przy wielu projektach i z różnymi klientami. Naszym celem jest spełnianie ich potrzeb, wymagań i oczekiwań poprzez terminowe świadczenie wysokiej jakości usług.

bottom of page